Колектив Центр реабілітації м. Вараш із перших днів війни долучився до волонтерської справи

В нинішній час хто як може допомагає нашим захисникам наблизити найзаповітнішу мрію кожного українця – ПЕРЕМОГУ над ненависним ворогом.

Колектив Центр реабілітації м. Вараш із перших днів війни долучився до волонтерської справи. Окрім збору коштів випікали, готували супи швидкого приготування, збирали валізи з продуктами, шкарпетками,тощо. Але ближче до зими свої зусилля спрямували на виготовлення окопних свічок, залучивши до цього жителів міста, громади, які допомагають нам у зборі відповідної тари, розхідних матеріалів. Саме завдяки спільним зусиллям такої дружньої команди ми постійно відправляємо на фронт, на північно- західний кордон окопні свічки, які зігрівають наших захисників.

Щиро дякуємо Ларисі Устимчик, Вера Литвин, Ольга Онопрійчук , Любов Дуляницька за наданий парафін, віск, завдяки, яким ми на цей тиждень мали великий об’ єм роботи і оперативно виготовили 400 свічок , які волонтери доправлять на Бахмутський напрямок фронту.

Одночасно звертаємося до Всіх жителів громади з проханням, по можливості, долучатися і допомагати у зборі парафіну, воску, жерстяних банок, аби ми і надалі мали змогу забезпечувати наших захисників теплом, як душевним так і матеріальним. Як кажуть : з миру по нитці….

РАЗОМ – МИ СИЛА! І І орками нас – не подолати!