Оздоровлення водою


☝️Одним із засобів медичної реабілітації, які здійснюються в Центрі реабілітації м. Вараш є гідротерапія, яка представлена декількома видами душів:

💧 Душ Шарко;

💧 Циркулярний душ;

💧 Висхідний душ;

💧 Гідромасаж;

💧 Вихрові ванни рук та ніг.

🚿 Душ Шарко – це вплив на організм людини контрасним струменем води різного тиску і температури на різні ділянки тіла. Внаслідок цього судини тіла звужуються і розширюються; збільшується інтенсивність обмінних процесів в клітинах організму; швидше виводяться продукти метаболізму; зменшуються вогнища запалення та набряки; покращується психоемоційний стан, сон; зменшуються прояви стресу; відзначається тонізуюча дія на організм та ефект загартовування.

🚿Циркулярний душ – це вплив тоненьких струменів води, під дією яких, відбувається масаж ділянок тіла і як результат – розслаблення м’язів та зняття спазму; покращення емоційного самопочуття; стимуляція кровообігу; нормалізація обміну речовин, протизапальний ефект; Циркулярний душ стимулює тканини шкіри позбавлятися від зайвих жирових відкладень, підвищує її еластичність.

🚿Висхідний душ –це реабілітаційний засіб, при якому на органи малого тазу діє механічний та температурний фактор численних дрібних струменів води внаслідок чого покращується функціональний стан кишківника та сечостатевих органів, їх кровопостачання, пришвидшується обмін речовин; нормалізується їх м’язевий і судинний тонус.

🛁Гідромасаж та вихрові ванни рук і ніг використовуються для оздоровлення опорно-рухового апарату, нервової системи. Внаслідок підводного масажу тіла людини в цілому, або окремих його частин (руки, ноги), покращується загальний стан людини, кровообіг, лімфообіг, мікроциркуляція у глибоких шарах м’язів; знімається стрес, нормалізується сон, серцевий ритм; приходить до норми кров’яний тиск; прискорюється обмін речовин, загоєння травм; зменшується біль у суглобах і м’язах.

Додаткова дія вихрових ван рук та ніг полягає у рефлекторній стимуляції мовних зон шляхом масажного впливу на долоні та стопи.

🫶Зазначені реабілітаційні заходи у Центрі призначаються отримувачам послуг після огляду та консультації лікаря-фізіотерапевта. Протягом 2022 року послугами бальнеотерапії скористалися 123 особи. Поєднання водних процедур із іншими заходами реабілітації, які здійснюються в Центрі, дають значну позитивну динаміку в мовленнєвому розвитку дітей, у загальному зміцненні організму в цілому.

🏫Наші контакти:

вул. Меслибницька, 9, м. Вараш, Рівненська обл., 34440

📠тел./факс (03636) 2-32-29, тел. 2-37-95

е-mail: info@rebcenter.rv.ua