Центру реабілітації м. Вараш – 10 років!

Десяту річницю функціонування відзначив Вараський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко на чолі з директором Наталією ФЕДІНЧИК.

Так, 10 років – це перший значний ювілей для працівників та отримувачів послуг, адже під одним дахом працюють фахівці, працівники різних професій, які дбають, надають послуги для різних категорій дітей та дорослих (дітей та осіб з інвалідністю, дітей , які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, жителів Вараської міської громади). На спортивному майданчику зібралася дружня родина – отримувачів рослуг, працівників, батьків, яку прийшли привітати міський голова Олександр МЕНЗУЛ, директор Департаменту соціального захисту та гідності Наталія ТАЛАХ, помічник генерального директора ВП РАЕС Ігор ВІТКОВСЬКИЙ.

Святковий настрій створили працівники Центру, танцювальний колектив Палацу культури імені Лесі Українки ВП РАЕС та вокальний колектив «Джерельце» ВМ ЦСС. «Підсолодили» свято Вараська організація Товариства Червоного Хреста України (Юлія ЯЙЧЕНЯ) та ТзОВ «Кузнецовський хлібозавод» (Олег ОРДИНАТ).

Багато здобутків та маленьких перемог на рахунку Центру реабілітації, адже ми завжди займаємо активну життєву позицію в житті громади, міста: це і виставки, участь в творчих проектах, конкурсах, волонтерська діяльність, організація нових реабілітаційних послуг та багато – багато іншого.

А попереду ще великий шлях, нові перспективи, продовження такої важливої роботи з реабілітації наших отримувачів послуг. Ми готові, ми працюємо, ми розвиваємось…

Як рідний дім під барвінковим небом,

Він милосердям душу наповня…

Усім нам ВІРИ й ПЕРЕМОГИ треба

Й тепла людей для доброго життя!