Про нас

  Вараський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко  – бюджетна реабілітаційна установа, цільовим призначенням якої є здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідінстю, дітей з інвалідністю, дітей, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою запобігання виникненню інвалідності), а також осіб, визначених в абзацах 6,7 статті 4 Закону України ” Про реабілітацію осіб з інвалідністю (далі Особи) Вараської територіальної громади; засвоєння ними зань, умінь, навичок; досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності; формування та розвиток фізичних, розумових, соціальних професійних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу, створення передумов для подальшої інтеграції у суспільство.

Засновником Центру є Вараська міська рада.

Центр підпорядкований департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради.

Свою роботу у статусі комунальної установи Центр розпочав у березні 2013 року аби забезпечити дітей та молодь з особливими потребами послугами комплексної реабілітації за місцем їх проживання.

В прекрасній споруді Комплексу соціально-медичної реабілітації інвалідів з дитинства, побудованій за сучасними європейськими стандартами, з потужним реабілітаційним обладнанням, послуги отримують не лише мешканці міста, а й діти з інвалідністю  Рівненської області.

      Зарахування дітей з інвалідністю з Рівненщини та інших регіонів України до Центру проводиться на основі укладених договорів Про міжбюджетні трансферти між Вараською МТГ та територіальними громадами.

      Сьогодні – це заклад, який здійснює заходи з комплексної реабілітації (абілітації), що включають:
     соціальну, психологічну, педагогічну, медичну, фізичну реабілітацію (абілітацію).

Для отримувачів послуг організоване  збалансоване  харчування ( на програмі стаціонарного денного перебування – 2 разове, цілодобового стаціонарного перебування – 4разове ).

Комплекс реабілітаційних заходів надається безкоштовно і спрямований на сімейно-центрований підхід в організації допомоги.

Реабілітаційні послуги діти та молодь, військовослужбовці отримують у відділеннях

соціальної та медичної реабілітації.

       Відповідно до затвердженої мережі у закладі функціонує 6 груп денної зайнятості.

       Штатним розписом затверджено 66,25 шт. одиниць.

12.01.2022 Центру видано ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.